Lajme dhe Evente

Artikujt e fundit

Të informuarit mirë është pasuri. Në rubrikën Lajme dhe Evente mund të gjeni të gjitha informacionet mbi ndodhitë e fundit në botën e dizajnit, respektivisht mbi industrinë e qeramikës.

Regjistrimi dhe plotësimi në plaftormën inside.agimicompany.com

Të nderuar arkitektë, mjeshtër të pllakave dhe sanitareve, me kënaqësi ju informojmë se platforma jonë e përmbushur, inside.agimicompany.com, ju ofron mundësinë për të regjistruar dhe…

Agimi Company prezanton markën e njohur ndërkombëtare SIMAS

Agimi Company me krenari prezanton brandin ekskluziv SIMAS, një brand me përfaqësim të shkëlqyeshëm në botën e dizajnit dhe cilësisë së lartë. SIMAS është një…

Agimi Company merr ekskluzivitetin për brendin e ri të produkteve sanitare, Bongio, në Kosovë

Me kënaqësi njoftojmë se Agimi Company është zgjedhur si partneri ekskluziv për prezantimin dhe distribuimin e brandit të ri të produkteve sanitare, Bongio, në territorin…

Agimi Company pjesë e forumit shqiptaro-zviceran, në Gjenevë

Forumi shqiptaro-zviceran, i mbajtur të premten në Centre de l’Espérance/8 Oak në Gjenevë, ishte një takim, i cili i ka bërë bashkë një numër të…

Agimi Company pjesë në Forumin shqiptaro-zviceran të Gjenevës

Agimi Company pjesë në Forumin shqiptaro-zviceran të Gjenevës Për herë të parë në Gjenevë do të mbahet Forumi shqiptaro-zviceran, ku Agimi Company do të jetë…

AgimiCompany, të ftuar special në Milano Design Week – Italgraniti Penthouse

AgimiCompany, të ftuar special në Milano Design Week - Italgraniti Penthouse Në fillimin e Milano Design Week 2024, një ekspozite e rrallë në zemrën e…

Trendet 2024- Ekslusivisht produktet nga Antoniolupi trendi më i ri botëror

Këtë here një trend botëror që po merr zemrat e adhuruesve të dizajnit është përqendrimi në skulpturat e ujit dhe gurit. Një kombinim i shkëlqyeshëm…

Villat e yjeve hollivudiane po realizohen me produktet nga Agimi Company

Në zemrën e Saint Tropez, një nga destinacionet më të bukura dhe të pëlqyera në botë, Agimi Company ka firmosur një marreveshje të veçantë për…

Lirë n’Gjermani, njejtë si n’Kosovë

Agimi Company si lider vendor në industrinë e qeramikës dhe sanitarisë vazhdon me ofertat e mahnitshme. Pas rritjes së eksportit të produkteve tona tani po…

Hypertouch – Prekja inovative

NDRIÇONI EMOCIONET Iris Ceramica Group prezanton Hypertouch , sipërfaqen inovative kapacitore që përmirëson funksionet e dizajnit përtej imagjinatës. Falë një teknologjie të fshehur, thjesht duke prekur lehtë…

Active Surface, pllaka e sëardhmes!

Aty ku dizajni dhe shkenca takohen, bukuria dhe mirëqenia jetojnë Active Surfaces® për dysheme dhe mure ofrojnë karakteristika unike për të përmirësuar mirëqenien dhe sigurinë e hapësirave…

×