Mystica Beige High Glossy 60×120 10.5mm

35.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 17.25 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Mermer

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Krem

Struktura

Shkëlqim

Eleganca dhe delikatesa e ngjyrave pastel në të njëjtën pjesë. Me një ajër të butë harmonik dhe oriental, kjo pllakë porcelani do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Është ekzotizmi që mund të shijojmë pothuajse çdo ditë. E disponueshme në pesë ngjyra (ngjyrë bezhë, e bardhë, blu, gri dhe e zezë) dhe në tre formate të ndryshme, pllaka jonë prej porcelani Mystica do të jetë prekja përfundimtare e projekteve tuaja.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 17.25 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Mermer

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Krem

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mystica Beige High Glossy 60×120 10.5mm”