Anima White 60×60 Matte 9mm

18.00 € / m²


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Ngjyra

E Bardhë

Struktura

Mat

Bukuria e gurit natyror bëhet bukuri e pafund në këto pllaka porcelani me efekt mermeri për projekte ku eleganca dhe rafinimi janë parësore

Koha e liferimit: 24 ore

Categories: , , , , ,

Description

Seria Anima është frymëzuar nga mermeri Carrara. Kromatizmi i tij i veçantë i ngjyrës së bardhë të ndërprerë nga venat gri shumë të holla dhe elegante merr një kuptim të ri, më modern dhe bashkëkohor. Bukuria e gurit natyror bëhet bukuri e pafund në këto pllaka porcelani me efekt mermeri për projekte ku eleganca dhe rafinimi janë parësore. Ky koleksion përbëhet nga pllaka qeramike mat ose me shkëlqim. E disponueshme në katër formate, prerja e saj e korrigjuar siguron një rezultat homogjen dhe elegant.

Additional information

Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Ngjyra

E Bardhë

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anima White 60×60 Matte 9mm”