Tuscany Cream Glossy 60×60 9mm

18.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 7.42 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

Hiri

Struktura

Shkëlqim

Qeramikat me efekt mermeri travertin arrijnë nivele të reja dekorative me Toscana. I frymëzuar nga bukuria e qetë e travertinit, ky koleksion mermeri i lëmuar është krijuar për të krijuar hapësira kreative me një ambient të rafinuar dhe natyror. Kjo qeramikë me efekt mermeri vjen në tre nuanca neutrale, ngjyra të buta dhe bashkëkohore në një stil minimalist. Së bashku me pesë formatet e tij, rezultati janë pjesë që ju lejojnë të dizajnoni lirshëm çdo lloj hapësire, nga më e madhja tek më e vogla, duke i dhënë gjithmonë një personalitet unik, preciz dhe bashkëkohor.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 7.42 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

Hiri

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tuscany Cream Glossy 60×60 9mm”