Merida Grey Matte 60×60 9mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 7.4 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Guri natyror ka qenë një nga materialet më të shquara në dekorim për shekuj me radhë falë shkathtësisë së tij dhe aftësisë së tij për t’u përshtatur me të gjitha stilet. Mérida, koleksioni i ri i Cifre Cerámica, bazohet në natyralitetin e gurit për të ofruar një material të avancuar për projektet më të kërkuara. Mérida, një koleksion pllakash porcelani 60×60 cm, ka një përfundim kundër rrëshqitjes dhe disponohet në dy tone natyrale, rërë dhe gri.

Additional information

Weight 7.4 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Merida Grey Matte 60×60 9mm”