Florida Freestanding Washbasin New Pearl Matte 40x85h (Copy)

950.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 16 kg
Dimensions 40 × 85 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Florida është një dizajn plot sharm dhe prakticitet që nuk do të kalojë pa u vënë re në banjën tuaj. Me një dizajn elegant rrethor, është i disponueshëm në të bardhë dhe tetë ngjyra të tjera standarde.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 16 kg
Dimensions 40 × 85 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florida Freestanding Washbasin New Pearl Matte 40x85h (Copy)”