Covadonga Freestanding Bathtub Moka 160x70x52.8h

2,900.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 70 kg
Dimensions 160 × 70 × 52.8 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Covadonga është një vaskë e përsosur për projektet më të sofistikuara falë stilit të saj klasik dhe romantik në të njëjtën kohë. Për më shumë shkathtësi, shtatë ngjyra të tjera metalike janë të disponueshme për t’i dhënë pjesës së jashtme një përfundim autentik,

Shkarko këtu skemën teknike

Ky produkt momentalisht nuk është në gjendje. Nëse porositet do të ju arrij brenda 30 ditësh.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 70 kg
Dimensions 160 × 70 × 52.8 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Covadonga Freestanding Bathtub Moka 160x70x52.8h”