Capture Pearl Matte 60×60 6.7mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 5.68 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Këto pllaka porcelani me efekt çimentoje janë projektuar për t’i bërë ballë trafikut dhe përdorimit të përditshëm. Ato janë të disponueshme në disa nuanca neutrale (e bardhë, krem ​​dhe perla) dhe përfshijnë grafika që kujtojnë strukturën tipike të këtij materiali ndërtimi. Përveç kësaj, është i disponueshëm në një finiturë jo të rrëshqitshme për t’u përshtatur në hapësira sfiduese si kuzhina, banjo, ballkone ose tarraca me hijeshi urbane.

Additional information

Weight 5.68 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Capture Pearl Matte 60×60 6.7mm”