Bianco Carrara High Glossy 60×120 10.5mm

28.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 17.81 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E Bardhë

Struktura

Shkëlqim

Mermeri më i vlerësuar për bardhësinë e tij është mermeri Carrara. Ky koleksion merr më të mirën e natyrës së tij, pothuajse pa vena dhe me nuanca në tonet gri dhe shton komponentin teknologjik. Pllakat e murit me efekt guri fitojnë shumëllojshmëri grafike dhe shkallëzime, duke i dhënë të gjithë rëndësinë kokrrizave dhe pozicionit të saj. Këto pllaka imitimi mermeri vijnë në tre formate dhe dy përfundime, të lëmuara dhe me shkëlqim, për t’i dhënë formë dhe sofistikim të gjitha llojeve të hapësirave, nga më të voglat tek më të mëdhatë.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 17.81 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E Bardhë

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bianco Carrara High Glossy 60×120 10.5mm”