Amazonitte Jade High Glossy 60×120 10.5mm

35.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 17.83 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E gjelbër

Struktura

Shkëlqim

Kjo seri pllakash me efekt guri natyror ka një strukturë unike, të dendur dhe me lara-lara, e cila përmirësohet nga fundi i lëmuar i granilës. Ky material ekskluziv dhe i çmuar shquhet për ngjyrën e tij të gjelbër aqua dhe depërtimet e bardha dhe gri të venave të tij, të cilat i japin një pamje magjepsëse. Kjo pllakë porcelani e lëmuar e korrigjuar është e disponueshme në dy formate të ndryshme për t’u përfshirë në të gjitha llojet e aplikimeve, qoftë si dysheme qeramike apo pllaka muri.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 17.83 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E gjelbër

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Amazonitte Jade High Glossy 60×120 10.5mm”