Alnus Mandorla Mat 20×120 9mm

50.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Dimensions 20 × 120 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Hapësira

Banjo, Enterier, Fasadë, Pishinë, Terasë

Struktura

Mat

Koleksioni Alnus ka një bukuri të pastër; shumë ndryshe nga materialet në modë, Alnus i vesh ambientet e brendshme me finesë dhe përsosje.

 

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Dimensions 20 × 120 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Hapësira

Banjo, Enterier, Fasadë, Pishinë, Terasë

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alnus Mandorla Mat 20×120 9mm”