Zellige Ivory Glossy 10×10 10mm

45.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 7.01 kg
Dimensions 10 × 10 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Krem

Struktura

Shkëlqim

Formati i vogël dëshmon, edhe një herë, shkathtësinë e tij për të arritur atmosfera origjinale dhe të sofistikuara me pak përpjekje. Shtatë ngjyrat e kësaj pllake prej porcelani e bëjnë serinë Zellige materialin perfekt për ambientet e brendshme ku frika nga inovacioni dhe marrja e rrezikut zhduket plotësisht.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 7.01 kg
Dimensions 10 × 10 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Krem

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zellige Ivory Glossy 10×10 10mm”