Stripes Steel Glossy 25×75 12mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Weight 3.83 kg
Dimensions 25 × 75 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Hiri

Struktura

Shkëlqim

Kryqëzimet, ndërtesat dhe tabelat kanë një elegancë marramendëse të tyren, e cila lulëzon në një zhurmë magjepsëse dhe shumëngjyrëshe. Me gamën e tij eklektike të skemave dhe perspektivave të ngjyrave, Stripes kap frymëzimet e shumta estetike të qytetit. Një shpërthim ngjyrash merr formë në çdo cep. Nuancat bashkohen, duke zbuluar një botë brenda një bote që nuk fle kurrë. Ngutja dhe nxitimi i qytetit ka një joshje të gjallë, plot ngjyra dhe lozonjare.

Additional information

Weight 3.83 kg
Dimensions 25 × 75 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Hiri

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stripes Steel Glossy 25×75 12mm”