Opal Moka Glossy 7.5×30 8.6mm

35.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 6.91 kg
Dimensions 7.5 × 30 cm
Efekti

Njëngjyrëshe, Tullë

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Kafe

Struktura

Shkëlqim

Formati i vogël është ylli i kësaj serie pllakash prej porcelani dhe na mahnit me intensitetin e ngjyrave të tij. Seria Opal është në gjendje të transformojë çdo hapësirë ​​në një mjedis të shkëlqyer, duke maksimizuar dritën natyrale falë madhësisë së saj të vogël. Opali është i disponueshëm në njëmbëdhjetë ngjyra dhe nëntë pjesë të ndryshme të dekoruara që mund të kombinohen me njëra-tjetrën, të gjitha plot personalitet.

Koha e liferimit: 24 ore

Categories: , , , , , , ,

Additional information

Weight 6.91 kg
Dimensions 7.5 × 30 cm
Efekti

Njëngjyrëshe, Tullë

Hapësira

Banjo, Enterier

Ngjyra

Kafe

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Opal Moka Glossy 7.5×30 8.6mm”