Onix Blue Matte 30×60 9.5mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 3.9 kg
Dimensions 30 × 60 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E Kaltër

Struktura

Mat

Onix është një pllakë porcelani që shquhet për dizajnin e saj të hollë me forma dekorative me efekt reliev. Drita, format dhe ngjyrat bashkohen për të krijuar pjesë unike dhe verbuese, të afta të na transportojnë në vende pothuajse të paimagjinueshme. Elegante dhe e thjeshtë në të njëjtën kohë, kjo pllakë me një përfundim të lëmuar është e disponueshme në katër ngjyra të ndryshme për t’u përshtatur në çdo dhomë.

Categories: , , , , , , ,

Additional information

Weight 3.9 kg
Dimensions 30 × 60 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E Kaltër

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Onix Blue Matte 30×60 9.5mm”