Neutra Anthracite Matte 75×75 9mm

24.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 12.94 kg
Dimensions 75 × 75 cm
Efekti

Beton

Hapësira

Banjo, Enterier, Fasadë, Terasë

Ngjyra

Antracit

Struktura

Mat

Pllakat me efekt çimento janë pretendimi i hapësirave protagoniste, të cilat nuk kalojnë pa u vënë re dhe janë të ngopura me jetë dhe energji. Koleksioni Neutra ndërton shtëpi plot personalitet, të afta për t’u shndërruar në hapësira të sofistikuara falë prekjes së tyre të mëndafshtë dhe pamjes industriale. Neutra është njëkoleksion pllakash porcelani me karakteristika mekanike të pakrahasueshme që vijnë në gjashtë formate dhe me shkëlqim ose mat për t’u përshtatur me stilet më të guximshme. Kjo shumëllojshmëri formatesh dhe përfundimesh e lejon atë të përshtatet me të gjitha hapësirat, si në ambiente të brendshme ashtu edhe në tarraca dhe kopshte.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 12.94 kg
Dimensions 75 × 75 cm
Efekti

Beton

Hapësira

Banjo, Enterier, Fasadë, Terasë

Ngjyra

Antracit

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutra Anthracite Matte 75×75 9mm”