Maruba Black Glossy 120×120 10.7mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Weight 37.3 kg
Dimensions 120 × 120 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E Zezë

Struktura

Shkëlqim

Ngjyra e zezë nuk pushon së qeni trend në dekor. Maruba është një dizajn me një përfundim të lëmuar që do të jetë ylli i dhomave tuaja. Dizajni i tij i zi me venat e imta në tone gri do të sjellë elegancë dhe forcë në çdo hapësirë. Me rezistencën dhe shkathtësinë që karakterizon pllakat prej porcelani, Maruba është në dispozicion në tre formate të ndryshme për t’u përshtatur në çdo projekt.

Additional information

Weight 37.3 kg
Dimensions 120 × 120 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

E Zezë

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maruba Black Glossy 120×120 10.7mm”