Industrial Black Mate 120×120 9mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 31.6 kg
Dimensions 120 × 120 cm
Efekti

Metal

Ngjyra

E Zezë

Struktura

Mat

Industrial është një pllakë porcelani me format të madh që përputhet dhe përshtatet me pothuajse çdo stil falë pamjes së saj bashkëkohore. Kjo seri është pjesë e koleksionit XLife, ku qeramika me format të madh krijojnë hapësira të mëdha dhe të vogla me ndikim të madh vizual. Pllakat e pllakave qeramike me format të madh kombinohen me copa më të vogla për të krijuar ambiente të brendshme befasuese ku kalimi i kohës është vetëm një vlerë e shtuar. Kjo rezulton në një gamë prej katër formatesh të ndryshme të disponueshme në dy nuanca të ndryshme për t’i bërë projektet emocionuese realitet.

Additional information

Weight 31.6 kg
Dimensions 120 × 120 cm
Efekti

Metal

Ngjyra

E Zezë

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Industrial Black Mate 120×120 9mm”