Ever Anthracite Matte 60×120 9mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 14.75 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Antracit

Struktura

Mat

Ever mishëron një pllakë porcelani me efekt konkret që rikrijon pamjen e saj materiale të shkrirë me gjurmët e kohës. Kjo nxjerr në pah bukurinë e marrëdhënies komplekse mes të dyjave, duke rezultuar në një koleksion që ofron një gamë të gjerë opsionesh për arkitekturën bashkëkohore urbane, falë natyralitetit dhe minimalizmit të tij. Në këtë koleksion, pasta e qeramikës me ngjyra luan me tre formate në përfundime mat dhe të lëmuara dhe katër nuanca për të ftuar profesionistët që t’i japin dorë të lirë imagjinatës së tyre.

Categories: , , , , , ,

Additional information

Weight 14.75 kg
Dimensions 60 × 120 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Antracit

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ever Anthracite Matte 60×120 9mm”