Cleveland Cherry Matte 30×180 9mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 11.6 kg
Dimensions 30 × 120 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Seria Cleveland simulon nuancat dhe detajet më karakteristike të drurit falë teknologjisë së saj Artech, një risi që, së bashku me Cifre Cerámica, rrit relievin e pjesëve. Cleveland është në dispozicion në dy nuanca, vishnje dhe panje, për t’i dhënë jetë dyshemeve dhe mureve. Është prodhuar në dy formate për t’iu përshtatur nevojave të çdo projekti. Finitura e tij e korrigjuar, e pranishme në të gjitha formatet, rrit ndjesinë e vazhdimësisë vizuale duke minimizuar praninë e fugave midis çdo pllake.

Additional information

Weight 11.6 kg
Dimensions 30 × 120 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cleveland Cherry Matte 30×180 9mm”