Casetone Dark Brown Mate 60×60 9mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Weight 7.42 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Eleganca e drurit rritet edhe më shumë me koleksionin Casetone 60x60cm në porcelan të papërpunuar. Casetone merr kombinimet më të sofistikuara të drurit në format mozaik dhe i kthen ato në pllaka të gjithanshme dhe funksionale për të gjitha llojet e ambienteve të brendshme dhe të jashtme. Ky koleksion është i disponueshëm në ngjyrat e lisit dhe arrës.

Additional information

Weight 7.42 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Casetone Dark Brown Mate 60×60 9mm”