Beton Beige Matte 60×60 9mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 7.42 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Krem

Struktura

Mat

Dizajni i betonit shkëlqen në këtë pllakë dyshemeje prej guri të brendshëm që përbën koleksionin Beton. Bukuria e thjeshtë e betonit dhe performanca më e mirë e qeramikës bashkohen në një material të vetëm që i jep formë projekteve arkitekturore më bashkëkohore dhe urbane. Këto pllaka porcelani janë të disponueshme në tre nuanca të ndryshme, ideale për të shtuar qetësi dhe qetësi në hapësirat e brendshme. Beton vjen në formate të ndryshme dhe përfundime mat dhe krijon hapësira plot bukuri dhe nuanca delikate.

Additional information

Weight 7.42 kg
Dimensions 60 × 60 cm
Efekti

Beton

Ngjyra

Krem

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beton Beige Matte 60×60 9mm”