Awan Oak Matte 30×120 6.7mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 5.4 kg
Dimensions 30 × 120 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Brenda koleksionit të pllakave të tipit druri WoodMotion gjejmë Awan, një pllakë porcelani jo të korrigjuar që kap pamjen tradicionale të drurit natyror me të gjitha avantazhet e gresit. Vjen në dy nuanca të ndryshme, me ngjyra të bardha dhe gri ose kafe, me variacione grafike pjesë-pjesë për të përforcuar ndjesinë e tij autentike. Ekziston gjithashtu një zgjedhje midis dy përfundimeve, mat ose natyrale.

Categories: , , , , , , ,

Additional information

Weight 5.4 kg
Dimensions 30 × 120 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Kafe

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Awan Oak Matte 30×120 6.7mm”