Anubis High Glossy 120×280 6mm


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Weight 57.99 kg
Dimensions 120 × 280 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

Ari

Struktura

Shkëlqim

Një dizajn i hollë dhe i përjetshëm. Me efektin e lëmuar të koleksionit tonë Anubis ju do të udhëtoni shumë përtej. Nxitja e mermerit më tradicional të këtij koleksioni do të jetë një bast i sigurt për të mbushur çdo dhomë me qartësi, elegancë dhe sofistikim. Venat delikate të artë, kafe dhe gri të dizajnit të saj do të rrisin bukurinë e shtëpisë tuaj me një dizajn të modës që ruan, në të njëjtën kohë, hijeshinë e mermerit tradicional.

Additional information

Weight 57.99 kg
Dimensions 120 × 280 cm
Efekti

Mermer

Ngjyra

Ari

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anubis High Glossy 120×280 6mm”