Anima White 90×90 Glossy 9mm

€ / m²


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Weight 19.62 kg
Dimensions 90 × 90 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Ngjyra

E Bardhë

Struktura

Shkëlqim

Bukuria e gurit natyror bëhet bukuri e pafund në këto pllaka porcelani me efekt mermeri për projekte ku eleganca dhe rafinimi janë parësore

Description

Seria Anima është frymëzuar nga mermeri Carrara. Kromatizmi i tij i veçantë i ngjyrës së bardhë të ndërprerë nga venat gri shumë të holla dhe elegante merr një kuptim të ri, më modern dhe bashkëkohor. Bukuria e gurit natyror bëhet bukuri e pafund në këto pllaka porcelani me efekt mermeri për projekte ku eleganca dhe rafinimi janë parësore. Ky koleksion përbëhet nga pllaka qeramike mat ose me shkëlqim. E disponueshme në katër formate, prerja e saj e korrigjuar siguron një rezultat homogjen dhe elegant.

Additional information

Weight 19.62 kg
Dimensions 90 × 90 cm
Efekti

Njëngjyrëshe

Ngjyra

E Bardhë

Struktura

Shkëlqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anima White 90×90 Glossy 9mm”