Acadia Perla Matte 25×150 9mm

35.00


Deprecated: Function WC_Product::list_attributes is deprecated since version 3.0! Use wc_display_product_attributes instead. in /home/u164326281/domains/agimicompany.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
Weight 9.88 kg
Dimensions 25 × 150 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Acadia është një seri pllakash qeramike dyshemeje dhe muresh ku druri natyral krijon një atmosferë minimaliste dhe bashkëkohore. Kokrra e imët që përshkon sipërfaqet e saj krijon një kontrast delikate, por pasuruese që i shton dinamizëm rezultatit përfundimtar. Kjo seri pllakash prej guri vjen në një format 25×150 cm dhe disponohet në tre nuanca neutrale që kombinohen lehtësisht me çdo stil dhe dizajn falë veshjes së tyre mat.

Koha e liferimit: 24 ore

Additional information

Weight 9.88 kg
Dimensions 25 × 150 cm
Efekti

Dru

Ngjyra

Hiri

Struktura

Mat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acadia Perla Matte 25×150 9mm”